Tientallen B-kl '09
Omhoog

 

Start
Nieuws
Bestuur
Clubs
Contact
Foto pagina
Uitslagen
Wedstrijd agenda

 

 

EINDSTAND Dames B-klasse              
  1e 2e 3e 4e 5e 6e totaal
 1. District 5 670 713 673 729 737 670 4192
 2. District 2 672 677 687 706 704 663 4109
 3. District 6 676 610 695 698 669 687 4035
 4. District 7 664 674 685 636 665 677 4001
 5. District 1 634 654 642 659 645 670 3904
 6. District 3 594 631 649 598 663 637 3772
 7. District 4 0 0 0 0 0 0 0

 

 Ere-Klasse districts-tientallen dames B      21 november te Delft
Uitslag Persoonlijk
                     
Pl. District  Naam 1e 2e 3e 4e 5e 6e Totaal Gem.
1 District 5 H. Bos 81 86 77 83 77 75 479 7,98
2 District 5 J. Posthumus 72 82 84 78 78 78 472 7,87
3 District 2 N. Mul 81 72 79 65 76 75 448 7,47
4 District 2 T. Venema 73 72 73 77 77 71 443 7,38
5 District 7 M. Belt 71 80 73 76 71 71 442 7,37
6 District 6 A. Lubbers 76 62 80 86 63 74 441 7,35
7 District 5 I. Kimmels 71 76 68 68 83 68 434 7,23
8 District 6 M. Landman 68 74 79 69 67 77 434 7,23
9 District 1 H. Westerhof 60 70 75 73 69 81 428 7,13
10 District 6 N. Heuvingh 75 60 77 73 72 70 427 7,12
11 District 2 A. v.d. Berg 70 61 80 74 65 73 423 7,05
12 District 5 I. Meerdink 69 58 80 78 73 64 422 7,03
13 District 1 A. van Leeuwen 66 64 67 75 74 74 420 7,00
14 District 5 H. Lebbink 68 75 62 72 78 63 418 6,97
15 District 3 M. Schellekens 68 61 64 79 79 67 418 6,97
16 District 7 H. d. Graaf 72 79 67 65 66 67 416 6,93
17 District 7 D. Markink 80 58 69 70 65 74 416 6,93
18 District 2 A. Oskam 71 67 71 70 73 63 415 6,92
19 District 7 T. ten Have 68 64 81 64 72 64 413 6,88
20 District 2 E. v. Kleef 61 71 70 75 76 59 412 6,87
21 District 1 T. Haveman 64 77 58 72 75 66 412 6,87
22 District 7 R. Berenpas 55 80 74 68 66 69 412 6,87
23 District 2 T. d. Jong 68 67 68 71 63 75 412 6,87
24 District 6 A. Deuling 67 64 68 66 72 74 411 6,85
25 District 5 B. Miedema 70 74 58 75 67 65 409 6,82
26 District 1 T. Schwarzer 75 65 72 63 70 63 408 6,80
27 District 7 Y. Neervoort 74 72 60 63 72 63 404 6,73
28 District 2 G. d. Bruijn-v. Zeijst 70 63 63 70 76 61 403 6,72
29 District 1 J. Visser 62 62 69 66 69 75 403 6,72
30 District 7 T. Speulman 66 69 69 64 64 68 400 6,67
31 District 6 J. Dorgelo 78 69 73 50 61 64 395 6,58
32 District 3 H. Aarts 63 59 77 59 64 72 394 6,57
33 District 6 H.v. Timmeren 67 51 60 75 70 70 393 6,55
34 District 5 W. Walvoort 56 58 66 72 66 74 392 6,53
35 District 1 E. Bonselaar 66 75 66 70 57 57 391 6,52
36 District 5 T. Kroezen 66 70 58 65 70 62 391 6,52
37 District 6 A.  Meihuizen 60 57 62 67 71 73 390 6,50
38 District 6 G. Klaver 65 66 67 62 67 62 389 6,48
39 District 7 T. Peet 66 60 72 45 68 77 388 6,47
40 District 3 A. Kolen 56 73 71 67 64 56 387 6,45
41 District 2 L. Lakerveld 64 68 60 66 64 65 387 6,45
42 District 3 J.v. Dooremalen 67 56 64 59 76 65 387 6,45
43 District 5 W. Mooiweer 54 75 63 73 68 51 384 6,40
44 District 1 M. Dekker 60 57 71 58 66 71 383 6,38
45 District 2 J. Bakker 56 68 64 72 66 55 381 6,35
46 District 3 A. Gijsel 70 65 63 53 67 63 381 6,35
47 District 1 W. Schouten 62 56 67 71 59 61 376 6,27
48 District 3 A. Schoone 63 65 64 53 61 70 376 6,27
49 District 3 M. Smulders 57 72 66 55 68 54 372 6,20
50 District 3 S. Vaes 58 63 57 69 64 60 371 6,18
51 District 3 I. Kramers 45 59 66 60 64 73 367 6,12
52 District 7 L. Valk 62 57 64 62 55 62 362 6,03
53 District 1 M. Narold 67 66 47 63 57 59 359 5,98
54 District 6 R. Boltjes 62 48 72 74 47 50 353 5,88
55 District 1 G. Meester 52 62 50 48 49 63 324 5,40
56 District 6 H. Heuvingh 0 0 0 76 79 73 228 7,60
57 District 5 N. Vogel 0 0 0 65 77 70 212 7,07
58 District 2 M. Boogert 0 0 0 66 68 66 200 6,67
59 District 7 G. Demkes 0 0 0 59 66 62 187 6,23
60 District 2 W. v.d.Boon 58 68 59 0 0 0 185 6,17
61 District 5 A. Bosveld 63 59 57 0 0 0 179 5,97
62 District 6 A. de Jong 58 59 57 0 0 0 174 5,80
63 District 3 I. Kolen 47 58 57 0 0 0 162 5,40
64 District 7 G. v.d. Wal 50 55 56 0 0 0 161 5,37
65 District 3 G. v. Kooperen 0 0 0 44 56 57 157 5,23
66 District 2 N. Bredewoud 0 0 0 0 0 0 0 0,00
67 District 6 Kuipers 0 0 0 0 0 0 0 0,00

 

EINDSTAND Heren B-klasse               
  1e 2e 3e 4e 5e 6e totaal
 1. District 4 771 746 781 767 767 809 4641
 2. District 6 727 746 741 755 764 727 4460
 3. District 5 722 753 751 764 710 737 4437
 4. District 7 764 759 696 753 682 697 4351
 5. District 2 720 683 731 764 714 714 4326
 6. District 1 675 725 703 741 740 694 4278
 7. District 3 705 680 725 672 688 729 4199

 

 Ere-Klasse Districts-tientallen Heren B      22 november te Delft
Uitslag Persoonlijk
                   
Pl. District  Naam 1e 2e 3e 4e 5e 6e Totaal Gem.
1 District 4 J. Hendrikx 84 77 85 88 78 84 496 8,27
2 District 4 P. Ubaghs 81 83 86 75 85 86 496 8,27
3 District 5 P. Nijmolen 80 81 86 84 78 76 485 8,08
4 District 3 M. Traa 82 81 81 81 77 83 485 8,08
5 District 4 J. Huskens 79 81 84 83 76 81 484 8,07
6 District 2 C. v.d.Salm 82 79 77 88 86 71 483 8,05
7 District 7 M. Huetink 80 83 78 84 81 75 481 8,02
8 District 1 D. v. Slooten 80 84 83 79 75 77 478 7,97
9 District 6 L.d. Vries 77 78 77 83 81 82 478 7,97
10 District 4 G. Beckers 78 84 68 79 84 84 477 7,95
11 District 6 H. Pelgrim 81 82 70 73 86 80 472 7,87
12 District 4 M. Frijns 74 77 79 77 81 83 471 7,85
13 District 6 G. Rosier 77 82 84 75 76 76 470 7,83
14 District 4 J. Meertens 73 67 80 83 80 84 467 7,78
15 District 7 G. Pelgrom 84 83 74 85 71 69 466 7,77
16 District 1 D. Westra 71 79 79 80 79 78 466 7,77
17 District 5 M. Schuurman 75 84 75 84 71 77 466 7,77
18 District 2 D. Bakvis 84 75 65 82 86 73 465 7,75
19 District 4 L. Geusens 73 80 76 71 84 80 464 7,73
20 District 5 L. Waelbers 56 77 78 84 83 85 463 7,72
21 District 5 H. Heegt 86 66 85 78 60 86 461 7,68
22 District 3 M. Hoffmann 73 75 76 77 79 80 460 7,67
23 District 6 S. Letema 70 78 71 81 78 81 459 7,65
24 District 2 L Vijfwinkel 66 65 82 84 82 78 457 7,62
25 District 6 A. Pot 84 72 73 84 74 69 456 7,60
26 District 3 T. v. Zundert 81 67 77 70 83 77 455 7,58
27 District 4 A. Vernaus 72 74 84 76 68 81 455 7,58
28 District 3 H. v. Kempen 75 80 83 68 77 70 453 7,55
29 District 6 A. Kruijer 73 71 74 83 81 69 451 7,52
30 District 7 B. Markink 84 77 78 77 64 70 450 7,50
31 District 5 G. Beijers 89 81 77 69 69 64 449 7,48
32 District 2 W. Peters 83 66 83 74 67 72 445 7,42
33 District 1 J. v. Leeuwen 72 80 71 70 79 73 445 7,42
34 District 2 B. Borrias 70 75 78 82 68 70 443 7,38
35 District 6 F. Hebels 65 74 78 79 74 72 442 7,37
36 District 3 W. v. Zundert 67 72 82 74 71 72 438 7,30
37 District 1 R. Meijer 61 75 72 77 74 79 438 7,30
38 District 7 J. Cornelissen 80 78 65 71 73 70 437 7,28
39 District 6 B. Reiber 74 69 74 65 83 72 437 7,28
40 District 1 R. Louwrenburg 75 68 66 73 86 68 436 7,27
41 District 7 G. Baars 70 76 60 81 69 79 435 7,25
42 District 7 H. Nengerman 81 80 65 64 69 73 432 7,20
43 District 5 J. Beverdam 63 74 71 70 79 75 432 7,20
44 District 2 J. Herrewijn 85 70 72 67 62 73 429 7,15
45 District 5 J. Elting 71 73 67 78 69 67 425 7,08
46 District 4 P. Lange 82 66 70 70 60 77 425 7,08
47 District 5 G. Hendriksen 70 72 79 69 68 67 425 7,08
48 District 7 G. Lammertink 81 70 71 72 64 66 424 7,07
49 District 1 G. Beers 73 67 84 79 72 49 424 7,07
50 District 3 L. Vaes 71 65 73 71 70 70 420 7,00
51 District 7 W. t. Broeke 75 66 78 78 56 66 419 6,98
52 District 7 G. Thijssen 64 68 65 70 77 74 418 6,97
53 District 5 F. Kwak 66 70 59 76 71 75 417 6,95
54 District 1 N. Holtrop 68 76 75 67 68 62 416 6,93
55 District 5 J. Levers 66 75 74 72 62 65 414 6,90
56 District 2 P. v.d. Knaap 72 65 62 75 63 76 413 6,88
57 District 3 G. Eggen 74 64 68 67 65 73 411 6,85
58 District 1 L. Storm 61 71 57 69 71 77 406 6,77
59 District 6 H. Prummel 68 75 75 70 59 54 401 6,68
60 District 7 G. Veth 65 78 62 71 58 55 389 6,48
61 District 1 G. Alders 50 62 65 80 69 60 386 6,43
62 District 2 J. Laros 66 71 66 65 47 60 375 6,25
63 District 3 G.d. Klein 57 68 69 45 54 65 358 5,97
64 District 2 A. Buster 0 0 71 79 71 74 295 7,38
65 District 2 J. d. Veer 0 0 75 68 82 67 292 7,30
66 District 4 J. Timmermans 75 57 69 65 0 0 266 6,65
67 District 6 J. Rijpstra 0 0 0 62 72 72 206 6,87
68 District 1 W. Schwarzer 0 0 0 67 67 71 205 6,83
69 District 3 B. d. Jong 0 0 0 71 61 70 202 6,73
70 District 6 B. Sluiter 58 65 65 0 0 0 188 6,27
71 District 1 M. Faasse 64 63 51 0 0 0 178 5,93
72 District 3 G. Le Comte 62 60 54 0 0 0 176 5,87
73 District 3 R. d. Vries 63 48 62 0 0 0 173 5,77
74 District 3 T. Zelders 0 0 0 48 51 69 168 5,60
75 District 4 H. Lardinois 0 0 0 0 71 69 140 7,00
76 District 2 W. Habben-Jansen  57 60 0 0 0 0 117 5,85
77 District 2 G. v. Schaaik 55 57 0 0 0 0 112 5,60
78 District 6 K. Hes 0 0 0 0 0 0 0 0,00
79 District 7 A. Garritsen 0 0 0 0 0 0 0 0,00
80 District 1 F. Schwarzer 0 0 0 0 0 0 0 0,00
Copyright 2009        
  De Groninger Kegelbond
Laatst bijgewerkt  02 april 2014